Zadzwoń do nas: +48 56 652 10 98
Wybierz język / Choose language:

Buty Urwis - Atestowane obuwie dla dzieci w Toruniu

Największe w regionie Centrum Obuwia Dziecięcego

Opinie naszych klientów

 • Nina HuzakowskaDziś w sklepie Urwis spotkało nas bardzo miłe zdarzenie, ale zacznę od początku:

  Jestem mamą 1,5 rocznej Ninki, która urodziła się ze złożoną wadą serca pod postacią Tetralogii Fallota z atrezją tętnicy płucnej. Nie jest to jej jedyna wada. Cierpi również na rzadką chorobę jelit - chorobę Hirschprunga. W szpitalu spędziłyśmy prawie 3 miesiące, gdyż mała urodziła się za wcześnie i musiała leżeć w inkubatorze, gdzie dzielnie walczyła o życie.

  Po powrocie do domku przy pomocy rehabilitantki walczyliśmy krok po kroku o to, aby Ninka zaczęła podnosić głowę, siadać, raczkować, a od paru dni również chodzić. Niestety nie potrafi robić tego sama. Pani rehabilitantka zaleciła nam zakup takiej zabawki pchacza, która zachęciła Ninkę do chodzenia. I tu pojawił się nowy problem - Ninka nie potrafi chodzić inaczej niż na palcach.

  I tu dochodzimy do sedna sprawy, czyli dzisiejszej wizyty w sklepie Urwis Za poleceniem Pani rehabilitantki ( a ja zawsze słucham osób mądrzejszych od siebie ), wybrałyśmy się po butki ortopedyczne. Spotkałyśmy się z bardzo miłą i rzetelną obsługą. Właścicielka sklepu stanowczo stwierdziła, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na butki ortopedyczne, jeśli mała używała chodzika, stąd problem z chodzeniem na palcach, po prostu w chodziku nauczyła się odpychać w ten sposób.

  Dobrałyśmy odpowiednie kapcie, które powinny ustabilizować nogę po pewnym czasie i "zmusić" ją do prawidłowego stawiana stopy. Jako, że aktualnie zajmujemy się zbiórką pieniędzy na operację serca w Rzymie, hojna właścicielka sklepu przekazała nam buciki za darmo.

  Serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że była to nasza pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. W sklepie pojawi się również nasza skarbonka z Fundacji Serce Dziecka, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam na ulicę Prostą po butki dla swoich pociech.
 • Magdalena Łydkowska-AftamienkoWitam,

  Ogromne podziękowania od całej rodziny dla Pani Basi za wszystko co dla nas robi, zupełnie bezinteresownie, z czystego serca. U naszego synka odkąd zaczął stawiać pierwsze kroczki zauważyliśmy, że jego stópki układają się do środka.

  Zaniepokojeni zaczęliśmy działać natychmiast kupując obuwie profilaktyczne, co się później okazało w nietrafionym przez nas sklepie z niemiłą i niekompetentną obsługą. Nie wiem, czym wtedy sprzedawca kierował się wciskając nieodpowiednie buty, bo na pewno nie dobrem naszej pociechy.

  Po pewnym czasie znajoma poleciła nam wspaniałego lekarza Ortopedę. Nie tracąc czasu zaczęliśmy umawiać się na wizyty, zaproponowano nam również kupno wkładek ortopedycznych, pani rehabilitantka zaleciła nam ćwiczenia, co było kompletnym nieporozumieniem. I tak wydawaliśmy ciężko zapracowane pieniądze, stresowaliśmy dziecko, a i my odchodziliśmy od zmysłów.

  W między czasie postanowiłam obejrzeć się za innym sklepem z obuwiem dziecięcym. W ten sposób trafiłam do sklepu Pani Barbary, jak się okazało bardzo słusznie. Od tej pory w butach dobranych przez Państwo Noskowicz nasze dziecko chodzi jak "żołnierz".

  Dużo wcześniej byliśmy umówieni na konsultację do innego lekarza Ortopedy. Diagnoza była jednoznaczna z wiedzą jaką posiada Pani Basia. Bez wątpienia dziecko jest zdrowe jak "ryba", a jego nóżki jeszcze cały czas się kształtują i nie ma powodu do niepokoju. Te całe wkładki ortopedyczne dla tak małego dziecka okazały się wielką pomyłką, po których dziecko mogło popsuć sobie nóżki na całe życie.

  Po wizycie byliśmy bardzo szczęśliwi i usatysfakcjonowani. Tak też jest w przypadku zakupów u pani Basi. Panuje tam tak przyjazna atmosfera, aż żal wychodzić. Klient jest zadowolony z zakupu, z tego jak go obsłużono, a co najważniejsze może spać spokojnie, gdyż jego dziecko ma rewelacyjnie dobrane buty.

  Po tak długim czasie możemy w końcu odetchnąć z ulgą kontrolując dziecku stópki u Ortopedy co rok, a nie jak to było do tej pory co trzy miesiące.

  Pani Basiu jeszcze raz dziękujemy, żałujemy tylko, że nie trafiliśmy do pani dużo wcześniej. Myślę, że uda się to nadrobić, gdyż nóżki synka rosną w niesamowitym tempie.

  Już niedługo wybierzemy się po butki na wiosnę. Do zobaczenia.

  Pozdrawiamy!
 • Agnieszka Rakowska MularskaGdzie po buciki dla naszych chłopców? Wyłącznie do Urwisa. Buty na wiosnę zakupione i nogi zadowolone:) Pozdrawiamy serdecznie.
 • Maria HonorataChciałabym serdecznie podziękować Pani Basi za pomoc, ciepłe słowo i bardzo dużo poświęcenia własnego czasu.

  Dopóki nie okazało się, że córeczka ma krzywe nóżki nie zwracałam uwagi na obsługę, wiedzę i doświadczenie sprzedawców w sklepach obuwniczych. Od początku kupowałam dla córki profilaktyczne obuwie, ale jak się okazało, profilaktyczne-profilaktycznym nie równe, a przy wyborze obuwia bardzo ważna jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczanie.

  A niestety w innym sklepie z obuwiem profilaktycznym w Toruniu, bardzo miłe młode Panie mają za zadanie wepchnąć buty, byle by się sprzedał...przykre zważywszy na to,że można dziecko zniszczyć nogi i biodra na całe życie :(

  Po wielu przejściach z ortopedami, trafiliśmy do sklepu Państwa Noskowicz, zaproponowano nam lekarza (lekarza ortopedę,który zajmuje się leczeniem, a nie naciąganiem na wkładki (za ponad 200zł), bagatelizowaniem problemów, tudzież proponowaniem operacji 2 letniej dziewczynce).

  Spędziliśmy w sklepie bardzo dużo czasu na rozmowach (poszukiwaniu wad w rodzinie itd. co powinien sprawdzić lekarz, a niestety nikogo wcześniej to nie interesowało). Profesjonalnie zostały zmierzone nóżki i dobrane buty.

  Pani Basia pomogła nam w kontaktach z szewcem i lekarzem, poświęcając własny czas, konsultowała właściwe wykonanie butów dla mojej córki z szewcem i ortopedą, tworząc odpowiednie buty do wady którą ma. Uważam,że w tym sklepie każdy klient jest ważny i wyjątkowy i może liczyć na serdeczność i życzliwość właścicieli.

  Na poprawę nóżek musimy jeszcze poczekać, ale wrażliwość i życzliwość, z którą spotkałam się w tym sklepie do dzisiaj mnie zadziwia, za co bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiamy.
 • Alessandra WoszczynaCzaderskie butki dla każdego dzieciaczka. Moje noszą i są baaaaaardzo zadowolone Polecam każdemu ten sklep! Nie dość, że dobrze doradzą i profesjonalnie zmierzą stopkę, to jeszcze są bardzo mili A buty pierwsza liga!!!